• Obrabiarki CNC

    Obrabiarki CNC

    Oferujemy Twojej firmie
    innowacyjne rozwiązania technologiczne

Partnerzy

LITZ

Firma LITZ Hitech Corp. jest tajwańskim producentem obrabiarek CNC, posiadającym w swym asortymencie pełen wybór pionowych centr obróbkowych do 3-, 4- i 5 -osiowej obróbki, poziomych centr obróbkowych, centr wiertarsko-gwintujących oraz tokarek CNC. LITZ jest firmą szybko rozwijającą się firmą, która obecnie produkuje ponad 2000 szt. maszyn rocznie. Posiada certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001.

Firma kładzie bardzo duży nacisk na wysoką jakość swych maszyn, dzięki czemu cieszy się reputacją producenta "tajwańskich maszyn o europejskiej jakości". Poza własnym asortymentem obrabiarek CNC, firma LITZ jest także dostawcą (tzw. OEM) obrabiarek dla kilku znanych europejskich producentów. Maszyny te są obecne na rynku od ponad 10 lat i są cenione na rynku europejskim.

Obrabiarki LITZ spełniają wszystkie najnowsze europejskie standardy i wyróżniają się znakomitą relacją ceny do możliwości. W szczególności chcielibyśmy polecić Państwa uwadze 5-osiowe centra obróbkowe LU-620 oraz LU-800 do frezowania symultanicznego w 5 osiach lub obróbki 5-stronnej. Są to wysokiej jakości obrabiarki dostępne w konkurencyjnej cenie.

wróć do listy